9 maja 2021 nasz uczeń Jan Szymczak. odebrał nagrodę w Powiatowym Biurze KRUS w Strzelcach Op. za zajęcie III miejsca w konkursie plastycznym „Bezpiecznie na wsi mamy - z KRUS od 30 lat wypadkom zapobiegamy”.

Nagrodę wręczył m.in. pan w-ce starosta Janusz Żyłka. Jankowi towarzyszyli w tej uroczystości tata, jak również pani dyrektor Barbara Górna oraz nauczyciel plastyki Elżbieta Kowalik. Praca Janka została zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego mamy nadzieję, że również tam zostanie nagrodzona.

Jednak to nie jedyny sukces naszego ucznia. Janek zajął również II miejsce w swojej grupie wiekowej w powiecie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej „Młodzież zapobiega pożarom” oraz III miejsce w tym samym konkursie na szczeblu wojewódzkim. Serdecznie gratulujemy Jankowi oraz Jego Rodzicom.

jan

Elżbieta Kowalik – nauczyciel plastyki