W naszej szkole, w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, odbyło się 27 października 2022 r. spotkanie autorskie z pisarką Moniką Koszewską. W spotkaniu wzieli udział uczniowie klas 7-8. Monika Koszewska - autorka książek obyczajowych, kryminałów i tekstów piosenek, menadżerka z 21-letnim doświadczeniem. Prowadzi w Hotel Bursztyn i Restauracja Pomarańczowa Plażą w Sopocie. Kocha sport, każdy dzień rozpoczyna treningiem lub grą w tenisa. Lubi podejmować nowe wyzwania, takie jak nauka gry na pianinie w wieku 43 lat. Każdą wolną chwilę poświęca na czytanie, nawet biegając na bieżni. W książkach Moniki Koszewskiej – przepełnionych sporą dawką humoru – znajdziemy motywację do działania i oryginalną receptę na sukces. Nieobce są jej tematy takie jak: przemoc w rodzinie, pracoholizm, rywalizacja w miejscu pracy, alkoholizm, samobójstwa, narkomania wśród młodzieży, samotność i bezradność osób starszych. Nasze spotkanie trwało półtorej lekcji. Uczniowie mieli naprawdę sporo pytań i to głównie dzięki nim całość była bardzo dynamiczna.

Autorskie