23 czerwca 2022 r. uczniowie klas 5a i 5b wraz zopiekunami realizowli Program profilaktyczny z elementami profilaktykialkoholoweji przeciwdziałania uzależnieniom -"Leśniczanie nałogom stop - bezpieczny, zdrowy, aktywny tryb życia bez nałogów".

Uczniowie poznali zasady prowadzenia zdrowego, aktywnego i bezpiecznego trybu życia. Przeprowadzono zabawy sportowe m. in.: wspólne skakanie na skakance, przeciąganie liny, pluskanie się w jeziorze, pływanie nurkowanie pod czujnym okiem Ratowników Dróżyny WOPR Leśnica. Atrakcją wyjazdu była nauka pływania na deskach SUP pod czyjnym okiem instruktorów (pana Marcina i Dominika) Szkoły Pływania "Wodnik" Zbigniew Chałat. Uczniowie zostali zapoznani z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi podczas wypoczynku nad wodą.

sup