1 czerwca w naszej Szkole obchodzony był Międzynarodowy Dzień Dziecka. Uczniowie brali udział w Biegu ku Słońcu (na szczęście pogoda dopisała). Z samego rana biegali uczniowie klas 1-3. Wszyscy otrzymali dyplomy za udział w biegu.

Od godz. 10 rozpoczęła się impreza dla uczniów klas 5-8. Tuż przed biegiem pani dyrektor Barbara Górna wręczyła nagrody klasom 7 i klasie 6 za udział w konkursie „Bioróżnorodność wokół nas”, który był ogłoszony przez Czysty Region.

Następnie uczniowie pod opieką nauczycieli przeszli na miejsce startu. Trasa nie była zbytnio wymagająca. Metę przekroczyli wszyscy uczniowie.

Udział w biegu wzięli również reprezentanci nauczycieli: pan Maciek, Pani Asia R., pani Marysia N. oraz pani Kasia K.

Uczniowie mieli również możliwość udziału w treningu reprezentantów naszej szkoły w sztafecie. Ich start na zawodach wojewódzkich będzie miał miejsce za kilka dni (trzymamy mocno kciuki)

Po zakończonym biegu wszyscy uczniowie otrzymali soczek i lody, które zakupiła Rada Rodziców.

Po krótkim odpoczynku na boisku asfaltowym uczniowie wspólnie tańczyli Belgijkę a uczniowie klas 8 Poloneza.

dziendziecka1

dziendziecka