foto1
foto1
foto1
foto1

W piątek 20 maja, na stadionie Pioniera  w Strzelcach Op. drugi dzień zmagań lekkoatletów. Tym razem swoje starty mieli mistrzowie i wicemistrzowie gminy z klas 7-8.  I tu  również nasi szkolni lekkoatleci  stanęli na wysokości zadania i potwierdzili to, że są naprawdę dobrzy w tym co robią.  Nasze sztafety sprinterskie, zarówno dziewcząt jak i chłopców, nie miały sobie równych. W pięknym stylu pokonały pozostałe dziesięć  szkół   z całego powiatu i tym samym awansowały na zawody wojewódzkie. Prócz sztafet zdobyliśmy jeszcze wiele miejsc na podium, z czego się bardzo cieszymy. Osoby, które uplasowały się na dwóch pierwszych miejscach w danej konkurencji, zakwalifikowały się na Lekkoatletyczne Mistrzostwa Województwa, które odbędą się 8 czerwca w Opolu. Gratulujemy wszystkim startującym w tych zawodach a finalistom życzymy powodzenia na szczeblu wojewódzkim!!!