Dnia 21 kwietnia, w Szkole Podstawowej w Leśnicy, odbyła się „Giełda Szkół", w ramach której gościliśmy przedstawicieli placówek ponadpodstawowych z naszego regionu. Swoją obecnością zaszczycili nas: Zespół Szkół im. Jana Pawła II ze Zdzieszowic, Zespół Szkół nr 1 z Kędzierzyna-Koźla, Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej z Kędzierzyna-Koźla, Zespół Szkół nr 3 z Kędzierzyna – Koźla, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Kędzierzyna-Koźla, Liceum Ogólnokształcące nr I z Kędzierzyna – Koźla, Liceum Ogólnokształcące ze Strzelec Opolskich. Uczniowie poznali ofertę kształcenia na rok 2022/2023, mogli porozmawiać z obecnymi nauczycielami i uczniami, porównać oferty. Za niespełna miesiąc, będą musieli dokonać wyboru. Trzymamy kciuki by był przemyślany i trafny.

giełda1

giełda2