W czwartek 10.10.2019 r. obchodziliśmy Dnień Edukacji Narodowej z tej okazji odbył się uroczysty apel. Przedstawienie przygotowali uczniowie klasy VII pod kierunkiem pani Grażyny Lubczyk oraz pani Marii Zmudy. Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. W trakcie tego apelu dyrektor szkoły Pani Barbara Górna wręczyła wyróżnienia i nagrody najbardziej zasłużonym nauczycielom oraz podziękowała za pracę na rzecz szkoły i jej promocji równo nauczycielom jak i wszystkim uczniom, bez których nie byłoby to możliwe.

den 2019 (2)

16.12.2019 Ferienhaus Ostsee