Po długiej przerwie powróciła do naszej szkoły akcja charytatywna zapoczątkowana przez Panią Marię Wróbel "Słodki tydzień". Tydzień słodkości i dobroci serca za nami. Od 23.01.2023 do 27.01.2023 w naszej szkole odbywała się akcja sprzedaży ciast, galaretek, babeczek, rogalików a cały dochód ze sprzedaży – 4.352 złote, przekazaliśmy na szlachetną pomoc dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas w tych działaniach – rodzicom i uczniom za wspaniałe i pyszne ciasta, naszym wolontariuszom za pomoc przy sprzedaży ciast. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na moment, kiedy można będzie delektować się pysznymi, domowymi ciastami. Jak widać na przedstawionych zdjęciach akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Słodkości znikały w oka mgnieniu, za co serdecznie DZIĘKUJEMY. W imieniu dyrekcji szkoły i klubu wolontariatu bardzo dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

ZA WSZELKIE DOBRO DZIĘKUJEMY.

O2
O3