W dniu 15.11.2022r. dzięki uprzejmości Gminnej Biblioteki Publicznej w Leśnicy nasi uczniowie mieli możliwość uczestniczyć w spotkaniu autorskim z Justyną Bednarek, znaną chyba wszystkim dzieciom autorką książek o niesamowitych skarpetkach. Razem z panią Justyną Bednarek uczniowie klas młodszych odbyli niezwykłą podróż do świata bohaterów książek pisarki. Uczniowie dowiedzieli się, że często, nawet najbardziej codzienna sytuacja, może przyczynić się do powstania pasjonującej, oryginalnej historii. Usłyszeli o sile wyobraźni, mocy słowa przepraszam czy o umiejętności przekuwania porażki w sukces. Dzieci poznały również genezę „Niesamowitych przygód dziesięciu skarpetek” i wysłuchały fragmentu jednej z przygód Skarpetek.

Po spotkaniu wszyscy chętni mogli podejść do Pani Justyny ze swoim egzemplarzem książki i otrzymać od niej dedykację z autografem.

Aut