Klasy II a, b i III wyjechały na zieloną szkolę nad Morze Bałtyckie do Łeby. Po nocnej podróży, rano byliśmy na miejscu. Po śniadaniu wyruszyliśmy na rozpoznanie okolicy. Oczywiście pierwszym miejscem była plaża, która okazała się całkiem słoneczna i niezbyt wietrzna. Niestety morze przywitało nas swoimi falami i niektórzy już poczuli morską wodę w swoich butach. Odrobiliśmy lekcje, wypisaliśmy pocztówki, spotkaliśmy prawdziwego rybaka, który czyścił swoje sieci po rannym połowie. Zajęcia odbywały się w ramach programu profilaktycznego ,,Bezpieczna Akademia Rozwoju Leśniczan”. Po kolacji ponownie udaliśmy się nad morze, niebo na zachodzie było słoneczne, zaś na wschodzie kłębiły się ciemne, sztormowe chmury. Wieczorem, po kąpieli udaliśmy się na wypoczynek, może szybko zaśniemy, ale tego nie wie nikt. Do jutra leśniczanie.

15.10.2019 Ferienhaus Ostsee