foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Wykaz podręczników

ftp://ftp.wodip.opole.pl/nowa strona/Wykaz podręczników SP Leśnica.pdf

W czwartek i piątek (1 i 2 czerwca 2017 r.) gościliśmy w naszej szkole uczniów ze szkoły partnerskiej w Crostwitz. W pierwszy dzień wizyty goście integrowali się z uczniami naszej szkoły podczas dyskoteki z okazji Dnia Dziecka. Dziewczęta z Crostwitz przygotowały układy taneczne do różnych piosenek, a potem wszyscy udali się na poczęstunek do świetlicy szkolnej.
Następnego dnia goście w trakcie apelu zaprezentowali nam przygotowany program artystyczny, podczas którego m.in. śpiewali różne piosenki, tańczyli taniec regionalny, grali na instrumentach oraz prezentowali sztuczki cyrkowe. Jedna z uczestniczek recytowała wiersz w języku polskim, podczas kiedy jej rówieśniczka rapowała, śpiewała i grała. Pod koniec występu wszyscy zaprosili nas do wspólnego tańca. Za piękny pokaz otrzymali z rąk naszej Pani Dyrektor pamiątkowe medale oraz puchar.
Później zaprosiliśmy kolegów z Crostwitz na przygodę z kajakami w pobliskich Januszkowicach, a po południu spacerowaliśmy wspólnie po Górze Świętej Anny. Nasi goście okazali się bardzo mili i serdeczni. Z niecierpliwością czekamy na następne spotkanie.


Ola Sitnik Vb

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

23 CZERWCA 2017 R. - PIĄTEK

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 w SP w Leśnicy - 9.30

 

Przywóz uczniów do SP w Leśnicy

 

8.45 Leśnica

8.55 Dolna

9.05 Kadłubiec

9.15 Poręba

9.20 Leśnica SP

8.40 Leśnica wyjazd

8.50 Wysoka

8.55 Ligota

9.00 Góra Św. Anny

9.10 Leśnica SP

 

ODWOZY

12.00 - odwóz uczniów z SP Leśnicy do Poręby, Dolnej i Kadłubca

12.00 - odwóz uczniów z SP Leśnicy do Góry Św. Anny, Wysokiej, Ligota

Zapraszamy rodziców, opiekunów, ciocie, wujków, babcie i dziadków, wszystkich zainteresowanych na coroczny festyn rodzinny, który odbędzie się 9 czerwca 2017 r. o godzinie 16.00 przy szkole. Zapewniamy program artystyczny, rywalizacje sportowe i wiele zabawy.

Dnia 05.06.2017r. na zaproszenie Pani Bożeny Kozłowskiej w naszej szkole gościliśmy dziecięcy zespół z Ukrainy. Dzieci zaprezentowały bardzo szeroki repertuar wokalno-taneczny, za który zostali nagrodzeni wielkimi brawami. Korzystając z okazji SU zorganizowało zbiórkę ubrań, zabawek, jedzenia oraz pieniędzy na rzecz dzieci z Ukrainy. Dzięki wielkiemu sercu naszych uczniów udało się zebrać 341zł oraz bardzo wiele darów. Ponadto, pracownicy szkoły zebrali pieniądze na obiad w szkolnej stołówce dla dzieci oraz ich opiekunów. Wszystkim serdecznie dziękujemy za okazane serce. MM

11

e dziennik

Co zagraża dzieciom na wsi?

MK certyfikat 184

2020 Copyright SP Leśnica Rights Reserved