foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

 

 

Rok szkolny 2016/2017

 

09.11.2016r Leśnica - Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców

I miejsce - Szkoła Podstawowa w Leśnicy

II miejsce  - Zespól Szkolno - Przedszkolny w Zalesiu Śl.

III miejsce - Zespół Szkolno Przedszkolny w Raszowej

Skład naszej drużyny:

1. Mikołaj Gołaszewski        kl. 5a - bramkarz

2. Oliwer Krancioch            kl. 5a

3. Patryk Wojdyła              kl. 5b

4. Patryk Majnusz              kl. 5b

5. Oliver Jakubowski           kl. 5b

6. Łukasz Drzewiecki          kl. 6b

7. Maciej Gruszka              kl. 6b

8. Łukasz Dworaczek         kl. 6b

9. Dominik Hyclak              kl. 6b

10. Mateusz Fyrguth         kl. 6b

11. Artur Reguła               kl. 6b

12. Tomasz Pilch               kl. 6b

09.11.2016r Leśnica - Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt

I miejsce - Szkoła Podstawowa w Leśnicy

II miejsce  - Zespól Szkolno - Przedszkolny w Zalesiu Śl.

III miejsce - Zespół Szkolno Przedszkolny w Raszowej

Skład naszej drużyny:

1. Emilia Paczosa            kl.6a - bramkarz

2. Paulina Halenka           kl. 6a

3. Wiktoria Sytrzyżewska  kl. 6a

4. Kinga Tomeczek           kl. 6b

5. Julia Mincer                   kl. 5a

6. Joanna Nawara             kl. 5a

7. Paulina Hibner               kl. 5a

8. Wiktoria Grundt            kl. 5b

9. Alina Janda                   kl. 4a                     

05.11.2016r Leśnica - biegi uliczne "Leśnicka piątka"

Kategoria dziewcząt rocznik 2008-2009

I miejsce Emilia Zwolenkiewicz kl. IIIc

III miejsce Laura Richter kl. III a

udział:

Celina Janda     kl. I a

Zuzanna Barth  kl.II a

Emilia Jastrzębska kl. II a

Tatiana Pękała   kl. III c

Kategoria dziewcząt rocznik 2006-2007

II miejsce Alina Janda kl. IV a

III miejsce Aleksandra Kozołup kl. IV a

udział:

Martyna Bochynek kl. III a

Paulina Nawara      kl. III a

Emilia Janiszyn      kl. III a

Agnieszka Kita      kl. IV a

Martyna Rigol        kl. IV a

Paulina Machoń     kl. IV a

Jennifer Richter     kl. IV b

Alicia Mnich           kl. IV b

Weronika Rusin     kl. IV b

Kategoria dziewcząt rocznik 2004-2005

I miejsce Joanna Nawara kl. V a

II miejsce Julia Mincer kl. V a

udział:

Alicja Walusz        kl. V a

Wiktoria Grundt    kl. V b

Aleksandra Sitnik  kl. V b

Sandra Kielczyk    kl. VI b

Kategoria chłopców rocznik 2008-2009

udział:

Radosław Czerniawski kl. II c

Jan Szymczak            kl. II b

Marcin Ludwig            kl. III c

Kategoria chłopców rocznik 2006-2007

III miejsce Oliver Paterok kl. IV b

udział:

Daniel Ludwig           kl. IV b

Szymon Florek         kl. III a

Paweł Kruczek          kl. III aPatryk Mieszczyński  kl. III a

Łukasz Kielczyk        kl. III b

Kategoria chłopców rocznik 2004-2005

I miejsce Kamil Grabowski kl. V b

III miejsce Łukasz Drzewiecki kl. VI b

udział:

Mikołaj Gołaszewski   kl. V a

 

06.10.2016r Lasocice - Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe

IV miejsce Joanna Nawara kl. IV a na 48 biegających

V miejsce Julia Mincer kl. IV a na 48 biegających

 

29.09.2016r Strzelce Op. - Indywidualne Powiatowe Biegi Przełajowe

I miejsce Joanna Nawara kl. V a
III miejsce Julia Mincer kl. V a

Uczniowie Ci będą reprezentowali naszą szkołę i powiat na wojewódzkich biegach przełajowych w Lasocicach.

Udział: Aleksandra Kozołup kl. IVa, Michał Siłakiewicz kl. IVb, Aniela Kulig kl. Vb, Kamil Grabowski kl. Vb

 

22.09.2016r Raszowa - Indywidualne Gminne Biegi Przełajowe

Kategoria dziewcząt kl. 4-5

I miejsce Joanna Nawara kl. Va

II miejsce  Julia Mincer kl. Va

IV miejsce  Aleksandra Kozołup kl. IVa

V miejsce Aniela Kulig   kl. Vb

VI miejsce Słobodzian Wiktoria kl. IVb

VIII miejsce Jennifer Richter kl. IVb

IX miejsce Alina Janda kl. IVa

XI miejsce Martyna Rigol kl. IVa

XII miejsce Paulina Machoń kl. IVa

 

Kategoria dziewcząt kl. 6

II miejsce Karolina Cedzich kl. VIa

 

Kategoria chłopców  kl. 4-5

II miejsce Michał Siłakiewicz  kl. IVb

III miejsce Mateusz Fyrguth kl. VIa

VI miejsce Piotr Kosok kl. IVa

VII miejsce Paweł Trałka kl. IVa

VIII miejsce Kamil Kurek kl. Va

XI miejsce   Oliver Krancioch kl. Va

XIII miejsce Maksymilian Simiński kl. IVa

XVI miejsce Oliwier Jakubowski kl. Vb

XVII miejsce Oliver Paterok kl. IVb

XVIII miejsce Krzysztof Uścijaniuk kl. Va

 

Kategoria chłopców  kl. 6

I miejsce Kamil Grabowski kl. Vb

II miejsce Łukasz Drzewiecki kl. VIb

III miejsce Maciej Gruszka kl. VIb

 

Uczniowie, którzy zajęli miejsca od 1 do 5 zakwalifikowali się na zawody powiatowe, które odbędą się w strzeleckim parku.

 

 

 

Rok szkolny 2015/2016

 

14.06.2016r Opole  - Wojewódzkie Igrzyska  Lekkoatletyczne LZS 

DZIEWCZĘTA

* bieg na 100 m

          Sonia Janda        kl. 6a - udział

          Marta Góźdź       kl. 6b - udział

* bieg na 300 m

          Zuzanna Baruciak          kl. 6a - udział

          Paulina Kaźmierczyk      kl. 6b - udział

* bieg na 600 m

   VI m Joanna Nawara          kl. 4a

           Aniela Kulig               kl. 4b - udział

* skok w dal

          Marta Góźdź               kl. 6b - udział

          Sonia Janda                kl. 6a - udział

* sztafeta 4x100 m dziewcząt

IV m

skład sztafety: Sonia Janda kl. 6a, Zuzanna Baruciak kl. 6a, Paulina Kaźmierczy kl. 6b,

                       Marta Góźdź kl. 6b

CHŁOPCY

* bieg na 100 m

   VI m Patryk Sola             kl. 6a

           Patryk Machoń        kl. 6b - udział

* bieg na 300 m

          Jacek Gebauer         kl. 6a - udział

          Dawid Figura           kl. 6a - udział

* skok w dal

  IV m Patryk Machoń        kl. 6b 

          Patryk Sola             kl. 6a - udział

* pchnięcie kulą          

         Damian Gorzel        kl. 6b - udział

* sztafeta 4x100 m chłopców

I m

skład sztafety:

 Patryk Sola kl. 6a, Jacek Gebauer kl. 6a, Patryk Machoń kl. 6b, Jakub Nowak kl. 6b

 

31.05.2016r Opole  - Mistrzostwa Województwa w Czwórboju L.A.

 

III miejsce  - Publiczna Szkoła Podstawowa w Leśnicy 1124 pkt.

 

Skład naszej drużyny:

1. Dawid Figura            kl. 6a

2. Patryk Sola              kl. 6a

3. Jacek Gebauer         kl. 6a

4. Mateusz Ploch          kl. 6b

5. Patryk Machoń         kl. 6b

6. Jakub Nowak           kl. 6b

 

23.05.2016r Leśnica - Mistrzostwa Gminy w L.A.

DZIEWCZĘTA

* bieg na 100 m

I m - Joanna Nawara       kl. 4a

II m - Aniela Kulig           kl. 4b

IV m - Julia Mincer          kl. 4a

          Paulina Halenka    kl. 5a - udział

          Wiktoria Strzyżewska kl. 5a - udział

* bieg na 300 m

II m - Paulina Halenka          kl. 5a

III m - Wiktoria Strzyżewska kl. 5a

           Karolina Cedzich        kl. 5a - udział

* bieg na 600 m

I m - Joanna Nawara            kl. 4a

II m - Aniela Kulig                kl. 4b

III m - Julia Mincer               kl. 4a

IV m - Kinga Tomeczek         kl. 5b

* skok w dal

III m - Joanna Nawara         kl. 4a

          Julia Mincer              kl. 4a - udział

          Paulina Halenka        kl. 5b - udział

          Karolina Cedzich       kl. 5a - udział

          Aniela Kulig              kl. 4b - udział

          Wiktoria Strzyżewska kl. 5a - udział

* pchnięcie kulą 

          Paulina Halenka        kl. 5b - udział     

* rzut piłeczką palantową

II m - Julia Mincer              kl. 4a

III m - Wiktoria Grundt       kl. 4b

           Natalia Braszka       kl. 4b - udział

           Paulina Halenka        kl. 5b - udział

           Karolina Cedzich       kl. 5a - udział

           Aniela Kulig              kl. 4b - udział

           Wiktoria Strzyżewska kl. 5a - udział

           Joanna Nawara         kl.4a - udział

    

CHŁOPCY

* bieg na 100 m

I m - Rafał Lott                  kl. 5a

II m - Krzysztof Uścijaniuk  kl. 4a

IV m - Patryk Majnusz        kl. 4b

          Mateusz Fyrguth      kl. 5b - udział

          Łukasz Drzewiecki    kl. 5b - udział

          Maciej Gruszka         kl. 5b - udział

          Kamil Kurek             kl. 4a - udział

          Karol Bajaś              kl. 5b - udział

          Kamil Grabowski      kl. 4b - udział

          Patryk Wojdyła        kl. 4b - udział

* bieg na 500 m

I m - Patryk Majnusz          kl. 4b

II m - Patryk Wojdyła         kl. 4b

III m - Oliver Krancioch      kl. 4a

IV m - Mateusz Fyrguth      kl. 5b

          Kamil Grabowski      kl. 4b - udział

          Karol Bajaś              kl. 5b - udział

          Łukasz Drzewiecki    kl. 5b - udział

          Rafał Lott                kl. 5a - udział

          Jakub Mrowiec         kl. 5a - udział

          Daniel Kowalik         kl. 5a - udział

* skok w dal

I m -   Mateusz Fyrguth       kl. 5b

          Patryk Majnusz         kl. 4b - udział

          Patryk Wojdyła         kl. 4b - udział

          Oliver Krancioch       kl. 4a - udział

          Kamil Grabowski      kl. 4b - udział

          Karol Bajaś              kl. 5b - udział

          Łukasz Drzewiecki    kl. 5b - udział

          Rafał Lott                kl. 5a - udział

          Jakub Mrowiec         kl. 5a - udział

          Daniel Kowalik         kl. 5a - udział

          Krzysztof Uścijaniuk  kl. 4a - udział

          Kamil Kurek             kl. 4a - udział

          Maciej Gruszka         kl. 5b - udział

          Maciej Wesołowski    kl. 4b - udział

* pchnięcie kulą          

IV m - Maciej Gruszka        kl. 5b

          Rafał Lott                kl. 5a - udział

          Jakub Mrowiec         kl. 5a - udział

          Daniel Kowalik         kl. 5a - udział

          Jakub Simiński         kl. 5b - udział

          Mikołaj Gołaszewski  kl. 4a - udział

* rzut piłeczką palantową

I m -   Maciej Gruszka        kl. 5b

IV m - Kamil Grabowski      kl. 4b

          Mateusz Fyrguth      kl. 5b - udział

          Patryk Wojdyła         kl. 4b - udział

          Karol Bajaś              kl. 5b - udział

          Łukasz Drzewiecki    kl. 5b - udział

          Krzysztof Uścijaniuk  kl. 4a - udział

          Kamil Kurek             kl. 4a - udział

          Kacper Słobodzian    kl. 4b - udział

         

         

18.05.2016r Strzelce Op.  - Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju L.A.

I miejsce  -  Szkoła Podstawowa w Leśnicy 1041 pkt.

 

Skład naszej drużyny:

1. Dawid Figura            kl. 6a

2. Patryk Sola              kl. 6a

3. Jacek Gebauer         kl. 6a

4. Mateusz Ploch          kl. 6b

5. Patryk Machoń         kl. 6b

6. Jakub Nowak           kl. 6b

 

21.04.2016r Strzelce Op. - Powiatowy Turniej Mini Piłki Nożnej Chłopców

 

IV miejsce  - Publiczna Szkoła Podstawowa w Leśnicy

 

Skład naszej drużyny:

1. Maciej Libigocki       kl. 6a - bramkarz

2. Dawid Figura           kl. 6a

3. Patryk Sola             kl. 6a

4. Paweł Kolonko         kl. 6a

5. Kamil Rudol             kl. 6a

6. Jacek Gebauer         kl. 6a

7. Mateusz Ploch          kl. 6b

8. Patryk Zug              kl. 6b

9. Patryk Machoń         kl. 6b

10. Paweł Kaźmierczyk kl. 6b

11. Jakub Nowak         kl. 6b

 

13.04.2016r Raszowa - Gminny Turniej Mini Piłki Nożnej Chłopców

 

I miejsce  - Publiczna Szkoła Podstawowa w Leśnicy

II miejsce - Szkoła Podstawowa w Zalesiu Śl.

III miejsce - Zespół Szkolno Przedszkolny w Raszowej

 

Skład naszej drużyny:

1. Maciej Libigocki       kl. 6a - bramkarz

2. Dawid Figura           kl. 6a

3. Patryk Sola             kl. 6a

4. Paweł Kolonko         kl. 6a

5. Kamil Rudol             kl. 6a

6. Jacek Gebauer         kl. 6a

7. Mateusz Ploch          kl. 6b

8. Patryk Zug              kl. 6b

9. Patryk Machoń         kl. 6b

10. Paweł Kaźmierczyk kl. 6b

11. Jakub Nowak         kl. 6b

 

13.04.2016r Raszowa - Gminny Turniej Mini Piłki Nożnej Dziewcząt

 

I miejsce - Szkoła Podstawowa w Zalesiu Śl.

II miejsce  - Publiczna Szkoła Podstawowa w Leśnicy

III miejsce - Zespół Szkolno Przedszkolny w Raszowej

 

Skład naszej drużyny:

1. Paulina Kaźmierczyk          kl.6b - bramkarz

2. Nicola Solga.                    kl. 6a

3. Paulina Halenka                kl. 5a

4. Wiktoria Strzyżewska        kl. 5a

5. Emilia Paczosa                  kl. 5a

6. Kinga Tomeczek                kl. 5b

7. Aurelia Lukosz                  kl. 5b

8. Joanna Nawara                 kl. 4a

9. Julia Mincer                      kl. 4a

10. Paulina Hibner                kl. 4a

11. Wiktoria Grunth              kl. 4b

 

02.04.2016r Brzeg   - udział w wojewódzkich eliminacjach do Ogólnopolskiego Turnieju "Z Podwórka na Stadion" o Puchar Tymbarku - dziewczęta U-12

 

III miejsce w grupie - Szkoła Podstawowa w Leśnicy

 

Skład naszej drużyny:

1.Emilia Paczosa                  kl. 5a - bramkarz

2.Wiktoria Strzyżewska        kl. 5a   

3. Paulina Halenka               kl. 5a

4. Kinga Tomeczek              kl. 5b

5. Aurelia Lukosz                 kl. 5b

6. Julia Mincer                     kl. 4a

7. Joanna Nawara                kl. 4a

8. Paulina Hibner                 kl. 4a

9. Wiktoria Grundt               kl. 4b

 

15.03.2016r Strzelce Op. - Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym  Chłopców

 

III miejsce - Szkoła Podstawowa w Leśnicy

 

Skład naszej drużyny:

1. Patryk Machoń         kl. 6b

2. Maciej Libigocki        kl. 6a

3. Łukasz Drzewiecki    kl. 5b

 

11.03.2016r Strzelce Op. - Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Siatkowej Chłopców

 

II miejsce - Szkoła Podstawowa w Leśnicy

 

Skład naszej drużyny:

1. Paweł    Kolonko    kl. 6a

2. Maciej Libigocki      kl. 6a

3. Patryk Sola            kl. 6a

4. Dawid Figura          kl. 6a

5. Jacek Gebauer        kl. 6a

6. Patryk Machoń        kl. 6b

7. Patryk Zug             kl. 6b

8. Paweł Kaźmierczyk  kl. 6b

10. Jakub Nowak         kl. 6b

11. Mateusz Ploch       kl. 6b

 

09.03.2016r Leśnica - Mistrzostwa Gminy w Drużynowym Tenisie Stołowym  Dziewcząt

 

II miejsce - Szkoła Podstawowa w Leśnicy

 

Skład naszej drużyny:

1. Anna Doszko            kl. 6b

2. Nicola Solga             kl. 6a

 

09.03.2016r Leśnica - Mistrzostwa Gminy w Drużynowym Tenisie Stołowym  Chłopców

 

I miejsce - Szkoła Podstawowa w Leśnicy

 

Skład naszej drużyny:

1. Patryk Machoń         kl. 6b

2. Maciej Libigocki        kl. 6a

3. Łukasz Drzewiecki    kl. 5b

 

25.02.2016r Strzelce Op.   - udział w powiatowych eliminacjach do Ogólnopolskiego Turnieju "Z Podwórka na Stadion" o Puchar Tymbarku - dziewczęta U-10

III miejsce - Szkoła Podstawowa w Leśnicy

 

Skład naszej drużyny:

1. Martyna Rigol                   kl. 3a - bramkarz

2. Alina Janda                      kl. 3a    

3. Aleksandra Kozołup          kl. 3a

4. Paulina Machoń                kl. 3a

5. Jenifer Richter                 kl. 3b

6. Kamila Wojdyła               kl. 3b

7. Dorota Ludwik                 kl. 2a

8. Luiza Plachetka                kl. 2a

9. Agata Koppa                   kl. 2a

10. Anna Halenka                kl. 2a

 

25.02.2016r Strzelce Op.   - udział w powiatowych eliminacjach do Ogólnopolskiego Turnieju "Z Podwórka na Stadion" o Puchar Tymbarku - dziewczęta U-12

I miejsce - Szkoła Podstawowa w Leśnicy

 

Skład naszej drużyny:

1.Emilia Paczosa                  kl. 5a - bramkarz

2.Wiktoria Strzyżewska        kl. 5a    

3. Paulina Halenka               kl. 5a

4. Kinga Tomeczek              kl. 5b

5. Aurelia Lukosz                 kl. 5b

6. Julia Mincer                     kl. 4a

7. Joanna Nawara                kl. 4a

8. Paulina Hibner                 kl. 4a

9. Wiktoria Grundt               kl. 4b
 

04.11.2015r Leśnica - Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców

 

I miejsce  - Zespól Szkolno - Przedszkolny w Raszowej

II miejsce - Szkoła Podstawowa w Leśnicy

III miejsce - Zespół Szkolno Przedszkolny w Zalesiu Śl.

 

Skład naszej drużyny:

1. Paweł Kolonko        kl. 6a - bramkarz

2. Dawid Figura          kl. 6a - bramkarz

3. Patryk Sola            kl. 6a

4. Maciej Libigocki      kl. 6a

5. Kamil Rudol           kl. 6a

6. Patryk Machoń       kl. 6b

7. Jakub Nowak         kl. 6b

8. Mateusz Ploch        kl. 6b

9. Paweł Kaźmierczyk  kl. 6b

 

04.11.2015r Leśnica - Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt

I miejsce  - Zespół Szkolno Przedszkolny w Zalesiu Śl.

II miejsce - Zespół Szkolno Przedszkolny w Raszowej

III miejsce - Szkoła Podstawowa w Leśnicy

 

Skład naszej drużyny:

1. Emilia Paczosa            kl.5a - bramkarz

2. Marta Góźdź               kl. 6b - bramkarz

3. Michalina Hytrek          kl. 6a

4. Martyna Mikołasz         kl. 6a

5. Paulina Kaźmierczyk    kl. 6b

6. Maria Szaradowska      kl. 6a

7. Paulina Halenka           kl. 5a

8. Wiktoria Sytrzyżewska  kl. 5a

9. Nicola Solga                 kl. 6a                                  

  

29.10.2015r Strzelce Op.   - udział w powiatowych eliminacjach do Ogólnopolskiego Turnieju "Z Podwórka na Stadion" o Puchar Tymbarku - chłopcy U12

II miejsce w grupie - Szkoła Podstawowa w Leśnicy

 

Skład naszej drużyny:

1. Mikołaj Gołaszewski          kl. 4a - bramkarz

2. Kamil  Kurek                    kl. 4a    

3. Patryk Majnusz                 kl. 4b

4. Patryk Wojdyła                 kl. 4b

5. Mateusz Fyrguth               kl. 5b

6. Karol Bajaś                      kl. 5b

7. Dominik Hyclak                kl. 5b

8. Maciej Gruszka                kl. 5b

9. Łukasz Dworaczek           kl. 5b

10. Łukasz Drzewiecki          kl. 5b

 

26.10.2015r Strzelce Op.   - udział w powiatowych eliminacjach do Ogólnopolskiego Turnieju "Z Podwórka na Stadion" o Puchar Tymbarku - chłopcy U10

IV miejsce w grupie - Szkoła Podstawowa w Leśnicy

 

Skład naszej drużyny:

1. Szymon Florek                 kl. 2a - bramkarz

2. Maciej                      kl. 2a    

3. Adam Mincer                    kl. 2b

4. Adam Kulig                      kl. 2b

5. Filip Marek                       kl. 2b

6. Mikołaj Dziergas               kl. 2b

7. Adrian Sulik                     kl. 2b

8. Mateusz Wenszke             kl. 3a

9. Piotr Kossok                     kl. 3a

10. Paweł Trałka                  kl. 3a

11. Michał Siłakiewicz           kl. 3b

 

08.10.2015r Lasocice - Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe

 

XXII miejsce Joanna Nawara kl. IV a

XXXV miejsce Julia Mincer kl. IV a

XXXVII miejsce Patryk Machoń kl. VI b

 

29.09.2015r Strzelce Op. - Indywidualne Powiatowe Biegi Przełajowe

 

III miejsce Patryk Machoń kl. VIb

III miejsce Joanna Nawara kl. IV a
IV miejsce Julia Mincer kl. IV a

 

Uczniowie Ci będą reprezentowali naszą szkołę i powiat na wojewódzkich biegach przełajowych w Lasocicach.

 

16.09.2015r Raszowa - Indywidualne Gminne Biegi Przełajowe

 

Kategoria dziewcząt kl. 4-5

I miejsce Julia Mincer kl. IVa

II miejsce Joanna Nawara kl. IVa

III miejsce Paulina Halenka kl. Va

IV miejsce Wiktoria Strzyżewska kl. Va

VII miejsce Milena Kopczyńska kl. Vb

VIII miejsce Kinga Tomeczek kl. Vb

IX miejsce Natalia Strzelczyk kl. Vb

 

Kategoria dziewcząt kl. 6

II miejsce Paulina Kaźmierczyk kl. VIb

III miejsce Zuzanna Baruciak kl. VIa

IV miejsce Sonia Janda kl. VIa

V miejsce Marlena Trałka kl. VIa

VI miejsce Martyna Mikołasz kl. VIa

VII miejsce Nicola Solga kl. VIa

 

Kategoria chłopców  kl. 4-5

I miejsce Kamil Grabowski kl. IVb

II miejsce Maciej Gruszka kl. Vb

IV miejsce Daniel Kowalik kl. Va

V miejsce Łukasz Drzewiecki kl. Vb

X miejsce Kamil Kurek kl. IVa

XVIII miejsce Oliver Krancioch

Kategoria chłopców  kl. 6

I miejsce Patryk Machoń kl. VIb

III miejsce Patryk Sola kl. VIa

IV miejsce David Wiesiollek kl. VIa

V miejsce Dawid Figura kl. VIa

VII Patryk Zug kl. VIb

 

Uczniowie, którzy zajęli miejsca od 1 do 5 zakwalifikowali się na zawody powiatowe, które odbędą się w strzeleckim parku.

 

Rok szkolny 2014/2015

 

30.09.2014r Strzelce Op. - Indywidualne Powiatowe Biegi Przełajowe

II miejsce Emilia Florek kl. VIb

III miejsce Denis Wroczyński kl. VI b

III miejsce Patryk Machoń kl. V b

Uczniowie Ci będą reprezentowali naszą szkołę i powiat na wojewódzkich biegach przełajowych w Lasocicach.

 

07.10.2014r Lasocice - Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe

XXII miejsce Emilia Florek kl. VI b

XXV miejsce Denis Wroczyński kl.VI b

XXXXVII miejsce Patryk Machoń kl. V b

 

20.11.2014r Jemielnica  - udział w powiatowych eliminacjach do Ogólnopolskiego Turnieju "Z Podwórka na Stadion" o Puchar Tymbarku - dziewczęta

III miejsce - Szkoła Podstawowa w Leśnicy

 

Skład naszej drużyny:

1.Emilia Paczosa                  kl. 4a - bramkarz

2.Wiktoria Strzyżewska        kl. 4a    

3. Paulina Halenka               kl. 4a

4. Kinga Tomeczek              kl. 4b

5. Michalina Hytrek              kl. 5a

6. Martyna Mikołasz             kl. 5a

 

20.11.2014r Strzelce Op.   - udział w powiatowych eliminacjach do Ogólnopolskiego Turnieju "Z Podwórka na Stadion" o Puchar Tymbarku - chłopcy

IV miejsce - Szkoła Podstawowa w Leśnicy

 

Skład naszej drużyny:

1. Paweł Kolonko                  kl. 5a - bramkarz

2. Kamil Rudol                      kl. 5a    

3. Dawid Figura                    kl. 5a

4. Patryk Sola                      kl. 5a

5. Maciej Libigocki                kl. 5a

6. Paweł Kaźmierczyk           kl. 5b

7. Patryk Machoń                 kl. 5b

8. Maciej Gruszka                kl. 4b

9. Łukasz Dworaczek           kl. 4b

10. Łukasz Drzewiecki          kl. 4b

 

20.11.2014r Leśnica - Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców

 

I miejsce  - Publiczna Szkoła Podstawowa w Raszowej

II miejsce - Szkoła Podstawowa w Leśnicy

III miejsce - Zespół Szkolno Przedszkolny w Zalesiu Śl.

 

Skład naszej drużyny:

1. Mateusz Kolonko    kl. 6b - bramkarz

2. Paweł Gola            kl. 6b - bramkarz

3. Denis Wroczyński   kl. 6b

4. Damian Gorzel       kl. 6b

5. Dariusz Burnos      kl. 6b

6. Tomasz Haberla     kl. 6b

7. Kevin Fiołka           kl. 6a

8. Dominik Mojza       kl. 6a

9. Maik Murek            kl. 6a

10. Dominik Korzenietz kl. 6a

 

20.11.2014r Leśnica - Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt

I miejsce  - Publiczna Szkoła Podstawowa w Raszowej

II miejsce - Szkoła Podstawowa w Leśnicy

III miejsce - Zespół Szkolno Przedszkolny w Zalesiu Śl.

 

Skład naszej drużyny:

1. Nikol Suchy            kl.6a - bramkarz

2. Karolina Gmyz        kl. 6a

3. Weronika Gmyz      kl. 6a

4. Anna Pyka              kl. 6a

5. Emilia Ludwik          kl. 6a

6. Maria Szaradowska  kl. 5a

7. Michalina Hytrek      kl. 5a

8. Martyna Mikołsz       kl. 5a

9. Monika Zug             kl. 6b

10. Weronika Namysło   kl. 6b

11. Emilia Florek          kl. 6b

 

12.03.2015r Strzelce Op. - Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Siatkowej Chłopców

IV miejsce - Szkoła Podstawowa w Leśnicy

 

Skład naszej drużyny:

1. Mateusz Kolonko    kl. 6b

2. Przemysław Mańka kl. 6b

3. Damian Gorzel       kl. 6b

4. Tomasz Haberla     kl. 6b

5. Kevin Fiołka           kl. 6a

6. Dominik Mojza       kl. 6a

7. Szymon Harnos      kl. 6a

8. Oliver Kustra          kl. 6a

9. Patryk Machoń        kl. 5b

10. Jakub Nowak        kl. 5b

11. Mateusz Ploch      kl. 5b

 

17.03.2015r Strzelce Op. - Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym  Chłopców

III miejsce - Szkoła Podstawowa w Leśnicy

 

Skład naszej drużyny:

1. Szymon Harnos        kl. 6a

2. Damian Gorzel         kl. 6b

 

15.04.2015r Zalesie Śl. - Gminny Turniej Mini Piłki Nożnej Chłopców

I miejsce  - Publiczna Szkoła Podstawowa w Raszowej

II miejsce - Szkoła Podstawowa w Leśnicy

III miejsce - Zespół Szkolno Przedszkolny w Zalesiu Śl.

 

Skład naszej drużyny:

1. Mateusz Kolonko      kl. 6b - bramkarz

2. Denis Wroczyński     kl. 6b

3. Damian Gorzel         kl. 6b

4. Dariusz Burnos        kl. 6b

5. Tomasz Haberla       kl. 6b

6. Kevin Fiołka             kl. 6a

7. Dominik Mojza         kl. 6a

8. Kamil Rudol             kl. 5a

9. Patryk Machoń         kl. 5b

10. Paweł Kaźmierczyk kl. 5b

 

15.04.2015r Zalesie Śl. - Gminny Turniej Mini Piłki Nożnej Dziewcząt

 I miejsce - Szkoła Podstawowa w Leśnicy

II miejsce  - Publiczna Szkoła Podstawowa w Raszowej

III miejsce - Zespół Szkolno Przedszkolny w Zalesiu Śl.

 

Skład naszej drużyny:

1. Nikol Suchy              kl.6a - bramkarz

2. Anna Pyka               kl. 6a

3. Monika Zug              kl. 6b

4. Weronika Namysło    kl. 6b

5. Emilia Florek            kl. 6b

6. Michalina Hytrek       kl. 5a

7. Martyna Mikołsz        kl. 5a

8. Paulina Kaźmierczyk kl. 6b

 

20.04.2015r Ujazd - Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt

III miejsce - Szkoła Podstawowa w Leśnicy

 

Skład naszej drużyny:

1. Nikol Suchy              kl.6a - bramkarz

2. Anna Pyka               kl. 6a

3. Monika Zug              kl. 6b

4. Weronika Namysło    kl. 6b

5. Emilia Florek            kl. 6b

6. Michalina Hytrek       kl. 5a

7. Martyna Mikołsz        kl. 5a

8. Paulina Kaźmierczyk kl. 5b

 

05.05.2015r Strzelce Op. - Eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju "Kinder+Sport"

I miejsce kategoria klas 5

Skład  drużyny:

1. Maciej Libigocki  kl. 5a

2. Patryk Machoń   kl. 5b

3. Mateusz Ploch    kl. 5b

 

II miejsce kategoria klas 5

Skład  drużyny:

1. Patryk Sola       kl. 5a

2. Paweł Kolonko   kl. 5a

3. Dawid Figura     kl. 5a

 

I miejsce kategoria klas 6

Skład  drużyny:

1. Dominik Mojza       kl. 6a

2. Szymon Harnos     kl. 6a

3. Damian Gorzel      kl. 6b

4. Denis Wroczyński  kl. 6b

 

IV miejsce kategoria klas 5

Skład  drużyny:

1. Oliwer Kustra          kl. 6a

2. Przemysław Mańka  kl. 6b

3. Tomasz Haberla      kl. 6b

4. Mateusz Kolonko     kl. 6b

 

Drużyny, które zajęły 1,2 miejsce będą brały udział w półfinałach wojewódzkich 16.05.2015r. Życzymy wielu sukcesów i dalszego awansu!

 

16.05.2015r Zdzieszowice - Półfinał wojewódzki do Ogólnopolskiego Turnieju "Kinder+Sport"

IV miejsce kategoria klas 5

Skład  drużyny:

1. Jakub Nowak     kl. 5b

2. Patryk Machoń   kl. 5b

3. Mateusz Ploch    kl. 5b

 

Awans do Finału wojewódzkiego!

 

Udział - kategoria klas 5

Skład  drużyny:

1. Patryk Sola       kl. 5a

2. Maciej libigocki  kl. 5a

3. Dawid Figura     kl. 5a

Udział -  kategoria klas 6

Skład  drużyny:

1. Dominik Mojza       kl. 6a

2. Szymon Harnos     kl. 6a

3. Damian Gorzel      kl. 6b

4. Denis Wroczyński  kl. 6b

 

 

21.05.2015r Leśnica - Mistrzostwa Gminy w L.A.

 

DZIEWCZĘTA

* bieg na 100 m

I m - Emilia Florek       kl. 6b

III m - Anna Pyka        kl. 6a

IV m - Marta Góźdź      kl. 5b

          Sonia Janda       kl. 5a - udział

 

* bieg na 300 m

I m - Anna Pyka          kl. 6a

II m - Monika Zug        kl. 6b

III m - Marta Góźdź     kl. 5b

IV m - Sonia Janda      kl. 5a

          Weronika Namysło kl. 6b - udział

          Zuzanna Baruciak  kl. 5a - udział

 

* bieg na 600 m

I m - Emilia Florek          kl. 6b

IV m - Martyna Mikołasz  kl. 5a

 

* skok w dal

I m - Marta Góźdź           kl. 5b

         Emilia Florek          kl. 6b

         Maria Szaradowska kl. 5a

         Martyna Mikołasz    kl. 5a

 

* pchnięcie kulą          

I m - Nicola Suchy           kl. 6a

 

 

CHŁOPCY

* bieg na 100 m

I m - Denis Wroczyński       kl. 6b

II m - Paweł Gola               kl. 6b

III m - Przemek Mańka       kl. 6b

IV m - Jakub Nowak           kl. 5b

          Jacek Gebauer         kl. 5a - udział

          Dawid Figura            kl. 5a - udział

          Sola Patryk              kl. 5a - udział

          Patryk Machoń          kl. 5b - udział

          Dominik Mojza          kl. 6a - udział

 

* bieg na 500 m

I m - Paweł Gola               kl. 6b

II m - Przemek Mańka       kl. 6b

III m - Patryk Machoń        kl. 5b

IV m - Samuel Socha         kl. 6a

          Patryk Sola             kl. 5a - udział

          Jakub Nowak           kl. 5b - udział

          Mateusz Tiel            kl. 6a - udział

 

* bieg na 1000 m

I m - Denis Wroczyński      kl. 6b

III m - Szymon Matuszek   kl. 5a

 

* skok w dal

I m - Denis Wroczyński      kl. 6b

II m - Patryk Machoń         kl. 5b

III m - Patryk Sola            kl. 5a

IV m - Dominik Mojza        kl. 6a

          Jacek Gebauer        kl. 5a - udział

          Paweł Gola             kl. 6b - udział

 

* pchnięcie kulą          

II m - Damian Gorzel        kl. 6b

IV m - Tomasz Haberla      kl. 6b

          Kevin Fiołka            kl. 6a - udział

          Oliver Kustra          kl. 6a - udział

 

* rzut piłeczką palantową

I m - Patryk Machoń         kl. 5b

II m - Maciek Libigocki      kl. 5a

III m - Mateusz Ploch        kl. 5b

           Jakub Nowak         kl. 5b - udział

          

 

23.05.2015r Zdzieszowice - Finał wojewódzki do Ogólnopolskiego Turnieju "Kinder+Sport"

Udział -  kategoria klas 5

Skład  drużyny:

1. Jakub Nowak     kl. 5b

2. Patryk Machoń   kl. 5b

3. Mateusz Ploch    kl. 5b

 

25.05.2015r Strzelce Op.  - Mistrzostwa Powiatu w L.A.

DZIEWCZĘTA

* bieg na 100 m

II m - Anna Pyka        kl. 6a - finał wojewódzki

* bieg na 300 m

IV m - Monika Zug        kl. 6b

          Marta Góźdź       kl. 5b - udział

          Anna Pyka          kl. 6a - udział

* bieg na 600 m

I m - Emilia Florek          kl. 6b - finał wojewódzki

* skok w dal

          Marta Góźdź           kl. 5b - udział

        

* pchnięcie kulą          

          Nicola Suchy           kl. 6a - udział

* rzut piłeczką palantową

          Paulina Kaźmierczyk kl. 5b - udział

CHŁOPCY

* bieg na 100 m

III m - Paweł Gola               kl. 6b

* bieg na 500 m

           Paweł Gola               kl. 6b - udział

           Przemek Mańka        kl. 6b - udział

* bieg na 1000 m

I m - Denis Wroczyński      kl. 6b - finał wojewódzki

* skok w dal

         Patryk Machoń         kl. 5b - udział

         Patryk Sola             kl. 5a - udział

* pchnięcie kulą          

         Damian Gorzel        kl. 6b - udział

* rzut piłeczką palantową

         Patryk Machoń         kl. 5b - udział

         Maciek Libigocki       kl. 5a - udział

         Mateusz Ploch          kl. 5b - udział

* sztafeta 4x100 m

I m - finał wojewódzki

skład sztafety:

Denis Wroczyński kl. 6b, Paweł Gola kl. 6b, Przemek Mańka kl. 6b, Jakub Nowak kl. 5b

          

09.06.2015r Opole  - Mistrzostwa Województwa w L.A.

DZIEWCZĘTA

* bieg na 100 m

      X m - Anna Pyka        kl. 6a

 

* bieg na 600 m

          Emilia Florek          kl. 6b - udział

 

CHŁOPCY

 

*IV miejsce  sztafeta 4x100 m

skład sztafety:

Denis Wroczyński kl. 6b, Paweł Gola kl. 6b, Przemek Mańka kl. 6b, Jakub Nowak kl. 5b

 

* bieg na 1000 m

        Denis Wroczyński      kl. 6b - udział

 

16.06.2015r Opole  - Wojewódzkie Igrzyska  Szkół Wiejskich w L.A.

DZIEWCZĘTA

* bieg na 100 m

III m - Anna Pyka        kl. 6a

* bieg na 300 m

          Monika Zug        kl. 6b - udział

          Marta Góźdź       kl. 5b - udział

* bieg na 600 m

IV m - Emilia Florek              kl. 6b

          Paulina Kaźmierczyk   kl. 5b - udział

* skok w dal

          Monika Zug           kl. 6b - udział

        

* pchnięcie kulą          

          Nicola Suchy           kl. 6a - udział

* sztafeta 4x100 m dziewcząt

III m

skład sztafety:
Anna Pyka kl. 6a, Emilia Florek kl. 6b, Monika Zug kl. 6b, Marta Góźdź kl. 5b

 

CHŁOPCY

* bieg na 100 m

          Paweł Gola               kl. 6b - udział

          Przemek Mańka        kl. 6b - udział

* bieg na 300 m

          Jacek Gebauer         kl. 5a - udział

          Patryk sola              kl. 5a - udział

* bieg na 600 m

VI miejsce - Patryk Machoń  kl. 5b

         

* bieg na 1000 m

II m - Denis Wroczyński        kl. 6b

* skok w dal

         Patryk Machoń         kl. 5b - udział

         Denis Wroczyński     kl. 6b - udział

         Paweł Gola               kl. 6b - udział

* pchnięcie kulą          

         Damian Gorzel        kl. 6b - udział

 

* sztafeta 4x100 m chłopców

III m

skład sztafety:

Denis Wroczyński kl. 6b, Paweł Gola kl. 6b, Przemek Mańka kl. 6b, Jakub Nowak kl. 5b

         

 

          

 

 

e dziennik

Co zagraża dzieciom na wsi?

gora grosza 170 na 234

tik tak

MK certyfikat 184

trzmiel maly 160

tauron maly

2017 Copyright SP Leśnica Rights Reserved