foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Wykaz podręczników

ftp://ftp.wodip.opole.pl/nowa strona/Wykaz podręczników SP Leśnica.pdf

 

Rok szkolny 2019/2020

Gminny Konkurs Recytatorski

Kategoria klasy I:

  1. MIEJSCA: Amelia Szłapa, Helena Iwanowska, Julia Sitnik
  2. MIEJSCA: Magdalena Rus, Antonina Szaradowska, Aneta Twardowska,
  3. MIEJSCA: Julia Szablicka, Milena Lis, Magdalena Łobos, Kamil Paterok, Lilianna Plachetka, Dawid Swoboda, Mateusz Dziwisz, Wiktoria Jagiełło, Antoni Maczurek, Wiktoria Mirek, Emilia Smykała, Patrycja Tyczyńska, Julia Wieczorek, Magdalena Filusz,

Kategoria klasy II:

  1. MIEJSCA: Olivia Dombrowska, Zofia Legawiec, Alicja Prudło, Katarzyna Kiszka, Amelie Sitnik,
  2. MIEJSCA: Alexandra Halenka, Kamila Kliś, Marcin Kwoczała, Milena Wojdyła, Aleksandra Kita, Zuzanna Jończyk
  3. MIEJSCA: Jerzy Plachetka, Szymon Bochynek, Marta Grabowska, Tobiasz Wicher, Paulina Kania, Oliver Krahl

 Kategoria klasy III:

  1. MIEJSCA: Ewa Muszkiet, Aleksandra Rigol,
  2. MIEJSCA: Laura Wyciślik
  3. MIEJSCA: Julia Rutyna, Michalina Szczyrba, Nadia Grabowska, Łukasz Kilisz, Marta Myszkowska, Dominik Kochan

 

Rok szkolny 2018/2019

Laureaci Powiatowej Olimpiady Matematycznej:

Igor Mirek, Małgorzta Jurków

 

Gminna Olimpiada Matematyczna

I miejsce - Igor Mirek, kl. II

I miejsce - Małgorzta Jurków, kl. III

 

Gminny Konkurs Recytatorski

Klasy I:
I miejsce: Olivia Dombrowska, Alexandra Halenka, Filip Woźniak, Katarzyna Kiszka
II miejsce: Julia Jochem, Paulina Bannert, Zuzanna Jończyk, Zofia Legawiec, Amelie Sitnik
III miejsce: Tobiasz Gnielka, Aneta Garbacz, Marcel Kamuzela, Paulina Kania, Xavier Kremzer, Michał Zgodzaj, Kamila Kliś, Jerzy Plachetka, Alicja Prudło, Milena Wojdyła, Szymon Bochynek, Marta Grabowska
Klasy II:
I miejsce: Ewa Muszkiet, Aleksandra Rigol
II miejsce: Wojciech Gola, Nadia Grabowska, Paweł Hibner, Laura Hawrot, Dominik Kochan, Łukasz Kilisz, Antonina Marczewska
III miejsce: Zofia Galusek, Maksymilian Swaczyna, Marek Więcek, Laura Wyciślik
Klasy III:
I miejsce: Aniela Niewiadomska
II miejsce: Maksymiliana Szala
III miejsce: Filip Łobos

 

Rok szkolny 2017/2018


Małgorzata J. z klasy II zdobyła wyróżnienie w Międzynarodowym konkursie matematycznym " Kangur"

Dawid G. - wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym " Zapobiegamy pożarom"

 

Emilia W. klasa 1 b - laureat międzywojewódzkiego konkursu plastycznego „Moja sowa”

 

Gminny Konkurs Recytatorski

Klasy I:

I miejsce – Zofia Galusek, Laura Hawrot, Aleksandra Rigol

II miejsce – Maja Mnich, Antonina Marczewska, Ewa Muszkiet

III miejsce – Wojciech Gola, Julia Rutyna, Franciszek Urlich, Nadia Gasz, Oskar Gasz, Nadia Grabowska, Łukasz Kilisz, Igor Mirek, Maksymilian Swaczyna, Marek Więcek

Klasy II:

III miejsce – Filip Łobos, Paulina Mazur, Maksymiliana Szala

Klasy III:

I miejsce – Emilia Jastrzembska, Julia Twardowska, Maja Masztalerz, Emilia Sitnik, Maria Chaj, Milena Stopyra, Marta Szaradowska, Milena Jelito, 

II miejsce – Milena Sitnik, Paulina Wieczorek, Zuzanna Biało, Hanna Doszko, Zofia Doszko, Agata Kremser, Edyta Kremser, Jan Szymczak

III miejsce – Dominika Kansy, Justyna Sładek, Paulina Waloszczyk, Marianna Dziergas, Radosław Czerniawski, Emilia Gruszka, Judyta Rusin

 Mistrz Tabliczki Mnożenia

Znajomość tabliczki mnożenia w zakresie 100 w poszczególnych klasach wygląda następująco:

 

Są to:

kl. III a:   Anna Deko                         kl. III b: Marta Szaradowska                 kl. III c: Eryk Hajduk  

             Milena Sitnik                                    Emilia Korzenietz                                  Judyta Rusin

             Emilia Jastrzembska                        Marianna Dziergas                               Radosław Czerniawski

 

Indywidualny Turniej Szachowy

I miejsce - Dagmara Niewiadomska

III miejsce - Łukasz Kilisz

 

 

Rok szkolny 2016/2017

Gminny Konkurs Recytatorski

kl I

  I miejsce: Filip Łobos , Maksymiliana Szala, Paulina Mazur, Celina Janda

kl. II

I miejsce: Hanna Doszko,Emilia Gruszka, Julia Twardowska, Emilia Sitnik, Milena Stopyra, Paulina Wieczorek

II miejsce: Maria Chaj, Radosław Czerniawski, Zofia Doszko, Jan Kosok, Marta Szaradowska, 
III miejsce: Zuzanna Barth, Emilia Jastrzembska, Dominika Kansy, Agata Kremser, Milena Sitnik

kl. III

I miejsce: Luiza Plachetka, Paulina Nawara, Paweł Kruczek

II miejsce: Kacper Szolc, Martyna Bochynek, Emilia Janda, Anna Halenka, Wiktoria Feluks

III miejsce: Piotr Gasz, Laura Richter, Emilia Janda, Marlena Lukosz, Agata Morelowska, Filip Mirek, Marcel Krancioch, Weronika Jońca, Kamil Grabowski, Tatiana Pękała

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Zapobiegajmy Pożarom" - etap gminny

 I m. - 

III m. - Pordzik Alexander III a

 

 

Rok szkolny 2015/2016

 

Miejsko - Gminny Konkurs Recytatorski - 8 III 2016

 

klasa I a

 

I m - Paulina Wieczorek,Mateusz Bogdoł

 

II m - Emilia Sitnik, Emilia Jastzembska, Paulina Waloszczyk

 

III m - Justyna Sładek, Milena Sitnik

 

klasa I b

 

Im - Milena Stopyra, Marta Szaradowska

 

III m - Jan Szymczak, Maksymilian Pietruszka, Hanna Doszko, Zofia Doszko, Marianna Dziergas, Emilia Korzenietz

 

klasa I c

 

I m - Julia Twardowska,

 

II m - Milena Jelito

 

III m - Dominik Bąk, Emilia Gruszka

 

klasa IIa

 

I m - Paweł Kruczek, Martyna Bochynek, Paweł Nawara

 

II m - Piotr Gasz, Emilia Janda

 

III m - Luiza Plachetka

 

klasa II b

 

IIm - Marlena Lukosz, AgataMorelowska, Anna Halenka

 

IIIm - Filip Mirek, Julia Smykała

 

klasa II c

 

III m - Wiktoria Feluks, Małgorzata Sobczak, Tatiana Pękała, Paweł Mikołasz, Kamil Grabowski, Weronika Jońca

 

klasa III a

 

I m - Aleksandra Kozołup,Martyna Rigol, Julia Gamża

 

II m - Zofia Gola

 

klasa IIIb

 

I m - Sara Koppa, Julianna Bąk, Alicja Muszkiet

 

II m - Weronika Rusin

 

III m - Jennifer Richter, Oliwia Nowak

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny - " Żyjmy w świecie wolnym od dymu tytoniowego"

wyróżnienie:

Marta Szaradowska - I b

Dawid Michen - I c

 

 

Gminny Konkurs Plastyczny "Zapobiegamy pożarom"

I miejsce - Patryk Mieszczyński II a

II miejsce - Weronika Rusin III b , Dawid Michem - I c

III miejsce - Kacper Szolc II a

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Praca uczennicy Aleksandry Sitnik z klasy III b została nagrodzona I miejscem w zorganizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu konkursie plastycznym „W trosce o środowisko – przyroda widziana oczyma dziecka". Ola wraz z opiekunką Bożeną Kozłowską oraz dyrektorem szkoły Barbarą Górną wzięła udział w uroczystej gali wręczenia nagród podczas konferencji zorganizowanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska z udziałem wojewody i marszałka województwa. Praca laureatki została umieszczona w kalendarzu wydanym przez organizatorów.

 

Gminny Konkurs Recytatorski

Kategoria klas I:

I miejsca- Luiza Plachetka, Paweł Kruczek, Anna Halenka, Zuzanna Szyndzielorz, Anna Bloch, Weronika Kwoczała, Krzysztof Kloker

II miejsca- Piotr Gasz, Wiktoria Feluks, Alicja Dolatowska, Szymon Izbicki

III miejsca- Kacper Szulc, Szymon Prudło, Kamil Grabowski, Agata Koppa, Wiktoria Żądło, Kacer Jajko, Zuzanna Morawiec

Kategoria klas II:

I miejsca- Aleksandra Kozołup, Julia Gamża, Martyna Rigol, Alicja Muszkiet

II miejsca- Natalia Makosz, Piotr Kosok, Julianna Bąk

III miejsca-Sara Koppa, Jennifer Richter, Laura Zmuda

Kategoria klas III:

I miejsce-Aleksandra Sitnik,

II miejsce-Wiktoria Sobota,

III miejsca-Jakub Friedrich, Milena Jońca, Joanna Nawara, Julia Mincer

 

Konkurs Piosenki Ekologiczno - Przyrodniczej - etap szkolny 9 IV 2015 r.

I miejsce otrzymała: Wiktoria Sobota klasa III a

II miejsce Julia Gamża – klasa II a , Aleksandra Sitnik – klasa III b

III miejsce Martyna Rigol - klasa II a, Agnieszka Kita – klasa II a

 

Gminny Konkurs Ortograficzny 9 IV 2015 r.

W klasach I do uzyskania max 30 pkt.:

I miejsce dla I a SP Leśnica - 30 pkt.

III miejsce dla I b SP Leśnica - 28 pkt.

IV miejsce dla I c SP Leśnica - 27 pkt.

 

W klasach II  do uzyskania max 54 pkt.:

I miejsce dla II B SP  Leśnica - 51 pkt.

III miejsce dla II a SP Leśnica - 46 pkt.

 

W klasach III  do uzyskania max 58 pkt.:

I miejsce dla III a SP Leśnica - 57 pkt.

II miejsce dla III b SP Leśnica - 56 pkt.

 

Gminny Przyrodniczy Konkurs Fotograficzny

 

I miejsce: Patryk Krzyżosiak

II miejsce: Piotr Kosok

Oliver Paterok

III miejsce: Roksana Janda

wyróżnienie: Paweł Trałka

Wiktoria Sobota

Barbara Żak

Kamil Mrowiec

Maciej Bartodziej

Sara Koppa

Julia Gamża

Agata Koppa

Zofia Gola

 

Gminna Olimpiada Matematyczna klas II-III


Klasa II
I miejsce - Leszcz Amelia II b /33,5 pkt./
II miejsce - Trałka Paweł II a /31,5 pkt./
III miejsce - Kaczmarczyk Weronika II b /30,0 pkt./
III miejsce - Kochan Paulina II b /30,0 pkt./

 

Klasa III
III miejsce  - Jońca Milena III b /43,0 pkt./

 

 

 

 

 

e dziennik

Co zagraża dzieciom na wsi?

MK certyfikat 184

2020 Copyright SP Leśnica Rights Reserved