foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Rok szkolny 2017/2018

Paweł Kruczek - wyróżnienie w rejonowym konkursie plastycznym "Mieszkam w ciekawym miejscu"

Amelia Leszcz- wyróżnienie w rejonowym konkursie plastycznym "Mieszkam w ciekawym miejscu"

Wiktoria Łaskawiec - wyróżnienie w rejonowym konkursie plastycznym "Mieszkam w ciekawym miejscu"

Emilia Paczosa - wyróżnienie w eliminacjach rejonowych Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

 

Daniel Kowalik - finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

 

Gminny Konkurs Recytatorski

Klasy IV:

I miejsce – Martyna Bochynek, Emilia Janda, Paweł Kruczek, Luiza Plachetka, Adam Kulig

II miejsce – Paulina Nawara, Anna Halenka, Wiktoria Feliks

III miejsce – Piotr Gasz, Patryk Makosz, Paweł Mikołasz, Małgorzata Sobczak

Klasy V:

I miejsce – Aleksandra Kozołup, Julianna Bąk, Sara Koppa, Alicja Muszkiet, Laura Zmuda

II miejsce – Julia Gamża, Zofia Gola, Alina Janda, Martyna Rigol, Alicia Mnich

III miejsce – Agnieszka Kita, Paulina Machoń, Paweł Trałka, Wiktoria Łaskawiec

Klasy VI:

I miejsce – Aleksandra Sitnik

II miejsce – Joanna Nawara

III miejsce – Agata Marek

IV miejsce – Aniela Kulig

Wyróżnienia –  Milena Jońca, Matylda Kojs, Patryk Krzyżosiak, Julia Mincer, Anna Nawara, Wiktoria Sobota

Klasy VII:

I miejsce – Emilia Paczosa

IV miejsce – Karolina Cedzich

Wyróżnienia – Paulina Halenka, Wiktoria Paterok, Oliwia Sitnik, Kinga Tomeczek

Jury postanowiło, że na eliminacje rejonowe w Strzelcach Opolskich pojadą następujące osoby:

Aleksandra Sitnik, Emilia Paczosa, Joanna Nawara.

 

Mistrz Tabliczki Mnożenia

 

Tytuł „MISTRZA TABLICZKI MNOŻENIA” uzyskali:

  • w kategorii klas V: Paulina Kochan
  • w kategorii klas VI: Wiktoria Sobota
  • w kategorii klas VII: Michał Jelito

Najlepsi w klasach:

kl. IV a:Tobiasz Gruszkowski    kl. IV b: Adam Kulig                              kl. IV c: Oskar Gaczek

            Kacper Szolc                            Mikołaj Dziergas                                  Patryk Makosz

            Luiza Plachetka                      Filip Mirek                                            Szymon Myczewski

                      

kl. V a:            Paweł Trałka                        kl. V b:            Paulina Kochan

                       Franciszek Kremser                                    Laura Zmuda

                       Alina Janda                                                Robert Pogodzik

       

kl. VI a:           Agata Marek                        kl. VI b:           Aniela Kulig

                       Mikołaj Gołaszewski                                    Aleksandra Sitnik

                       Joanna Nawara                                           Jakub Friedrich

kl. VII a:          Jakub Mrowiec                     kl. VII b           Michał Lubczyk

                       Kamil Maciuk                                              Kinga Tomeczek

                       Aleksander Gajda                                       Laura Harnos    i   Mateusz Fyrguth

 

 

 

Rok szkolny 2015/2016

 

Gminny Konkurs Recytatorski klas VI

 

I miejsce: Katarzyna Kowalska

III miejsce: Martyna Mikołasz

wyróżnienia: Filip Chaj, Michalina Hytrek, Maria Szaradowska, Jarosław Szala, Mateusz Paterok

 

 

 

Gminny Konkurs Recytatorski 10 marca 2016

 

 W kat. kl IV.:

I miejsce – Aleksandra Sitnik

II miejsce – Julia Mincer, Patrycja Sladek, Aleksander Święs

III miejsce – Tomasz Kremser, Patryk Krzyżosiak, Aniela Kulig, Joanna Nawara, Wiktoria Sobota

W kat. kl V.:

I miejsce – Emilia Paczosa, Kinga Tomeczek

II miejsce – Milena Kopczyńska

III miejsce – Aleksander Gajda, Paulina Halenka, Laura Harnos, Mateusz Kansy, Daniel Kowolik, Aurelia Lukosz, Kamil Maciuk, Jakub Mrowiec, Wiktoria Paterok, Oliwia Sitnik, Natalia Strzelczyk

 

 

 

Chłopcy z klasy VI a: Paweł Gola, Samuel Socha i Jan Tomaszowski zajęli III miejsce w Terenowym Turnieju Ekologicznym" Annogórski Ekolog 2014" zorganizowanym przez Zespół Opolskich Parków Krajobrazowych oraz Nadleśnictwo Strzelce Opolskie. W turnieju uczestniczyły drużyny z 14 szkół. Uczniów przygotowała nauczycielka przyrody - pani Beata Lissok.  

17. 10. 2014 r. został przeprowadzony Ogólnopolski Konkurs Multitest z Języka Niemieckiego, w którym wzięło udział 17 uczniów klas czwartych, 13 uczniów klas piątych i 10 uczniów klas szóstych, łącznie 40 uczniów.

Najwyższe wyniki i tytuł laureata uzyskali: Jan Tomaszowski (VI a), Samuel Socha (VI a), Emilia Ludwig (VI a), Agata Cyron (V b), Kamil Rudol (V a), Aleksander Gajda (IV a). Dyplom wyróżnienia otrzymali: Maik Murek (VI a), Daniel Kowalik (IV a) i Wiktoria Paterok (IV b).

    

W styczniu odbyły się gminne eliminacje Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się: Emilia Ludwig (VI a) i Samuel Socha (VI a), którzy zdobyli tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego.

W gminnym etapie Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego II miejsce zajęła Karolina Gmyz, natomiast miejsce III - Weronika Gmyz.

 

Gminny Konkurs Recytatorski kl. IV

I miejsce – Karolina Cedzich, Emilia Paczosa, Wiktoria Paterok 

II miejsce – Milena Kopczyńska, Natalia Strzelczyk 

Wyróżnienia - Kinga Tomeczek, Paulina Halenka,

Gminny Konkurs Recytatorski kl. V

I miejsce – Katarzyna Kowalska

II miejsce – Martyna Mikołasz

III miejsce – Michalina Hytrek

Wyróżnienia: Filip Chaj, Agata Cyron, Anna Doszko, Paulina Kaźmierczyk, Julia Paterok, Mateusz Paterok

Gminny Konkurs Recytatorski kl. VI

Wyróżnienie - Maik Murek

Kasia Kowalska będzie reprezentowała naszą szkołę w Rejonowym Konkursie Recytatorskim w Strzelcach Opolskich.

 

Uczniowie klasy V b dnia 26 marca 2015 r. uczestniczyli w konferencji zorganizowanej przez Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie podsumowującej Wojewódzki Konkurs Plastyczny o Odnawialnych Źródłach Energii (OZE). Konkurs przeznaczony był dla Szkół Podstawowych z województwa opolskiego. Uczniowie M. Korbiel, M. Ploch, P. Machoń, P. Kaźmierczyk, J. Nowak otrzymali nagrodę za wykonanie makiety ukazującej temat konkursu: „Zielona energia wśród nas – teraz lub w przyszłości". Chłopcy uczestniczyli również w wykładowo-warsztatowej części konferencji: poznali kolekcję roślin energetycznych, nowe możliwości wykorzystania odnawianych źródeł energii oraz urządzenia OZE do produkcji energii elektrycznej i cieplnej.

 

Konkurs Piosenki Ekologiczno - Przyrodniczej - etap szkolny

 

I miejsce Emilia Paczosa- klasa IV a

II miejsce Karolina Cedzich – klasa IV a, Milena Kopczyńska – klasa IV b

III miejsce Aurelia Lukosz – klasa IV b , Martyna Mikołasz – klasa IV a


Szkolny Konkurs Ortograficzny

 

Klasy VI:

I miejsce: Weronika Gmyz – 125 pkt.
II miejsce: Emilia Ludwig – 120 pkt.
III miejsce: Justyna Lemke – 119 pkt.
Wyróżnienie: Jan Tomaszowski – 117 pkt.

Klasy V:
I miejsce: Katarzyna Kowalska – 118 pkt.
II miejsce: Anna Doszko – 111 pkt.
III miejsce: Michalina Hytrek – 110 pkt.
Sonia Janda – 110 pkt.
Wyróżnienie: Martyna Mikołasz – 109 pkt.
Kamil Rudol – 109 pkt.

Klasy IV:
I miejsce: Milena Kopczyńska – 107 pkt.
II miejsce: Laura Harnos – 106 pkt.
III miejsce: Michał Lubczyk – 104 pkt.
Wyróżnienie: Wiktoria Paterok – 100 pkt.

 

W Międzygminnym Konkursie Ortograficznym w Kolonowskiem
naszą szkołę będzie reprezentowała WERONIKA GMYZ.

                                                                                                       

Gminny Ekologiczny Konkurs Literacki      

 

I miejsce: Natalia Strzelczyk

II miejsce: Kinga Tomeczek

Mateusz Paterok

III miejsce: Michał Lubczyk

Agata Cyron

wyróżnienie: Wiktoria Paterok

 

Gminny Przyrodniczy Konkurs Fotograficzny

 

II miejsce: Paweł Gola

III  miejsce: Mateusz Kansy

wyróżnienie: Mateusz Paterok

Wiktoria Paterok

Daniel Kowalik

Karolina Gmyz

Weronika Gmyz

Jakub Mrowiec

Aleks Gajda

 

Krzysztof Pogodzik zajął II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Zapobiegajmy pożarom".

 

e dziennik

Co zagraża dzieciom na wsi?

gora grosza 170 na 234

MK certyfikat 184

trzmiel maly 160

tauron maly

2018 Copyright SP Leśnica Rights Reserved