IMG 0035

Dnia 21 marca 2017 roku obchodziliśmy w szkole pierwszy dzień wiosny i jednocześnie 800-lecie istnienia naszego miasta Leśnica. Wszyscy uczniowie spotkali się na dużej sali gimnastycznej, a wraz z nimi bardzo ważne osoby dla naszej miejscowości i gminy Leśnica m.in. pan burmistrz Łukasz Jastrzembski. Po wystąpieniu ważnych osób uczniowie przystąpili do wierszyków o tematyce Leśnicy. Ciekawostką także było, gdy mówiono o patronach naszych ulic. Kiedy nastąpiła przerwa przemówiła siostra zakonna, która wspominała Prałata Glowatzkiego. Na końcu tego fascynującego dnia w szkole odbył się konkurs klas 1- 6 pt. „Jaka to melodia”. Po zaciętej walce wygrała nasza klasa IIIa. Dla klas starszych 4-6 odbył się teleturniej „Milionerzy”.  Nie zabrakło także przepięknych regionalnych tańców wykonanych m.in. przez naszą klasę. To był bardzo ciekawy i udany dzień. Przywitaliśmy wiosnę, która mam nadzieję będzie ciepła i kwitnąca.

Laura III a