20 września br. Klasy VI, VIIA, VIIC wraz z wychowawcami i rodzicem z klasy VIIA wzięły udział w wycieczce integracyjnej do Kędzierzyna- Koźla. Pierwszym punktem programu było kino, uczniowie zobaczyli film przygodowy: “Czarny młyn”. Porusza on wiele ważnych i aktualnych tematów, takich jak życie i problemy rodzin żyjących na podupadłej prowincji, rola rodziny, problemy osób niepełnosprawnych, tolerancja, ocenianie innych osób stereotypowo, itp. Mimo, że nie był to film akcji, projekcja wywarła na uczniach spore wrażenie. Kolejnym celem wyjazdu był pobyt na basenie Wodne oKKo, gdzie uczniowie mieli możliwość zadbać o swoją kondycję fizyczną, doskonalić naukę pływania, a także mile spędzić czas z kolegami. Chętni uczniowie odwiedzili także halę, gdzie gra i trenuje słynna drużyna piłki siatkowej ZAKSA, mieli możliwość zobaczenia najważniejszych trofeów zdobytych przez tę drużynę, oraz poznania zaplecza i warunków, w jakich zawodnicy trenują.

Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy późnym popołudniem do domu.

WhatsApp Image 2021 09 21 at 15.26.21