Dnia 10 czerwca uczniowie klas IVa i IVb pojechali na wycieczkę do „Zaginionego Miasta Rosenau” w Pokrzywnej. Spędziliśmy bardzo aktywny czas na świeżym powietrzu. Odwiedziliśmy Park Żywiołów – była to lekcja z fizyki i optyki podana w sposób zabawny
i przyjazny
, Straszną Sztolnię Złota, Ogród Wody, zobaczyliśmy potwora z Rosenau
, ponadto jeździliśmy na karuzeli, biegaliśmy po parku linowym, zjeżdżaliśmy na pontonach i skakaliśmy na trampolinach. Pasjonaci mocnych wrażeń odwiedzili kino 7D. Kolorowy pociąg przewiózł nas wokół jeziorka. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców działającej przy Szkole Podstawowej w Leśnicy za dofinansowanie wyjazdu oraz za pyszne LODY.

W super zabawie towarzyszyły nam wychowawczynie – dwie panie Asie oraz opiekunowie: pani Edyta, pani Kasia, pani Bernarda i pani Paulina.

pokrzywna

Wychowawcy klas IV