Jesteś uczniem zmęczonym już ciągłym siedzeniem na nauce zdalnej? Jesteś rodzicem, który szuka ciekawych zajęć dla swoich dzieci i siebie na ferie zimowe? Jesteś już nie dzieckiem, ale jeszcze nie dorosłym i też chcesz "coś porobić", a nie tylko siedzieć przed komputerem? A może po prostu "jesteś" i jesteś zainteresowany przyrodą i naszymi parkami krajobrazowymi? Przygotowaliśmy coś właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w pewnej przygodzie..., która wymaga jednaki troszkę wysiłku z Waszej strony, ale zapewniamy, że będzie ciekawie.

"Ferie z Parkami" to akcja edukacyjna z upominkami i nagrodami, a dla najbardziej zaangażowanego Uczestnika znajdzie się także coś specjalnego wink Toczy się ona w trzech parkach krajobrazowych Opolszczyzny równocześnie, chociaż zupełnie oddzielnie w każdym z nich: w PK "Góra Św. Anny", w PK "Góry Opawskie" i w Stobrawskim PK.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Ferie z parkami”.

Szczegóły akcji na stronie ZOPK