foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Wykaz podręczników

ftp://ftp.wodip.opole.pl/nowa strona/Wykaz podręczników SP Leśnica.pdf

Uczniowie naszej szkoły już po raz czwarty włączyli się w akcję „Dać im nadzieję”, której celem jest finansowa pomoc dla kolegi Idrissy z Burkina Faso w Afryce. Dzięki naszemu wsparciu Idrissa może kontynuować naukę i pokonywać daleką drogę do szkoły na swoim własnym rowerze. 

Niezmiernie trudną sytuację afrykańskich dzieci przybliżył nam O. Błażej Kurowski, koordynator akcji, którego mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole w dniu 05.11.2019r. 

W wyniku szkolnej akcji udało nam się zebrać aż 867,72 zł, a podczas obchodów Dnia św. Marcina w dniu 11.11.2019r kwotę 541,26 zł

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, zarówno tym z naszej szkoły jak i spoza niej. Bo jak powiedział  William Wordsworth "Najlepsza część życia ludzkiego to małe, bezimienne i zapomniane akty dobroci i miłości."

B.C.

e dziennik

Co zagraża dzieciom na wsi?

MK certyfikat 184

2020 Copyright SP Leśnica Rights Reserved