foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Wykaz podręczników

ftp://ftp.wodip.opole.pl/nowa strona/Wykaz podręczników SP Leśnica.pdf

Tradycją stał się już aktywny udział naszych uczniów w Święcie św. Marcina, organizowanym dla dzieci naszego miasteczka przez koło TSKN w Leśnicy, Burmistrza Leśnicy, Leśnicki Ośrodek Kultury i Rekreacji oraz zarządy osiedli nr 1 i 2.

Uczniowie klasy Va przygotowali scenkę przedstawiającą najważniejsze momenty z życia św. Marcina. A chętne uczennice z pozostałych klas utworzyli chórek, który wzbogacił program śpiewem piosenek w języku niemieckim. Po zakończonym programie artystycznym nasze uczennice kwestowały na rzecz Idrissy z Burkina Faso w ramach akcji „Dać nadzieję”, którą od lat wspiera nasza szkoła.

Święto św. Marcina jest też obchodzone także w innych miejscowościach. 15 listopada św. Marcin przybył do Kadłubca, a nasi uczniowie również uświetnili święto swoim występem.

E.K.

e dziennik

Co zagraża dzieciom na wsi?

MK certyfikat 184

2020 Copyright SP Leśnica Rights Reserved