foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Wykaz podręczników

ftp://ftp.wodip.opole.pl/nowa strona/Wykaz podręczników SP Leśnica.pdf

W tym roku  nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Noc bibliotek” pod hasłem „Znajdźmy wspólny język”, aby w ten niekonwencjonalny sposób promować czytelnictwo i bibliotekę jako miejsce otwarte i przyjazne uczniom. Tematyka została wybrana w celu upamiętnienia 80-tej rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz 75-lecia wybuchu powstania warszawskiego. Było to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w historii naszej Biblioteki.  Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 17:00 powitaniem zaproszonego gościa-  Pana Burmistrza oraz wszystkich uczniów klasy VII b.  Wybrany przez nas fragment lektury "Kamienie na szaniec”  rozpoczęła czytać nasza koleżanka Julianna.  Dla uczniów  zorganizowane zostały różne atrakcje m. in. quiz, podchody, wspólne oglądanie filmu oraz pyszny posiłek. Mamy nadzieję, iż NOC BIBLIOTEK będzie kojarzyć się naszym uczniom z dobrą zabawą i miłą atmosferą. 

   
  24.02.2020 Ferienhaus Ostsee

e dziennik

Co zagraża dzieciom na wsi?

MK certyfikat 184

trzmiel maly 160

tauron maly

2020 Copyright SP Leśnica Rights Reserved