foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Wykaz podręczników

ftp://ftp.wodip.opole.pl/nowa strona/Wykaz podręczników SP Leśnica.pdf

Czas wakacji dobiegł końca. 2 września 2019 roku uczniowie przekroczyli progi naszej szkoły i rozpoczął się nowy rok szkolny. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły, zgromadzeni odśpiewali Hymn Polski, następnie głos zabrała pani Dyrektor, która serdecznie powitała wszystkich  rodziców, nauczycieli oraz uczniów, a w szczególności pierwszoklasistów. Przypomniała uczniom o najważniejszych zasadach obowiązujących w naszej szkole oraz życzyła wszystkim owocnego i pomyślnego roku szkolnego. Pierwszoklasiści zaprezentowali nam swoje telenty śpiewając i tańcząc. Oficjalnie rozpoczął się nowy rok szkolny 2019/2020. Po uroczystości uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkania klasowe z wychowawcami.

   
  16.12.2019 Ferienhaus Ostsee

e dziennik

Co zagraża dzieciom na wsi?

MK certyfikat 184

trzmiel maly 160

tauron maly

2019 Copyright SP Leśnica Rights Reserved