Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie naszej szkoły niewątpliwie zasłużyli na dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się 13 lutego. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi serduszkami. Bal prowadził wodzirej zaproszony przez Panią Dyrektor, który profesjonalnie zadbał o dobry nastrój wszystkich uczestników i zapewnił wiele atrakcji w formie konkursów i zabaw do których zgłaszała się duża grupa uczniów. Czas zabawy upłynął w miłej i sympatycznej atmosferze. Takie chwile z pewnością przekonują nas, iż dzięki tego typu imprezom dzieci lepiej się poznają i mają okazję miło się pobawić. Był też ,,słodki poczęstunek", pączki ufundowane dla dzieci przez Radę Rodziców, a oprócz tego w kawiarence zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski można było zakupić napoje i słodycze upieczone przez nasze niezastąpione mamy. Zebrane w kawiarence fundusze zostaną przeznaczone na cel charytatywny dla chorego Julianka. Tegoroczna zabawa karnawałowa należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni.