14 lutego w naszej szkole świętowaliśmy DZIEŃ ŚWIĘTEGO WALENTEGO. Jest to dzień w którym przekazujemy życzenia osobom, które darzymy sympatią. Organizatorem imprezy był Samorząd Uczniowski z opiekunkami. Już od rana panował u nas specyficzny nastrój, można było zaobserwować większą ilość uczniów w czerwonych barwach oraz uroczystą dekorację. Rada Samorządu Uczniowskiego zorganizowała w tym dniu specjalną Pocztę walentynkową, aby można było przekazać walentynkowe serdeczności najbliższym. Szkolny listonosz nie narzekał na brak pracy było, bowiem wielu chętnych, którzy korzystali z tej inicjatywy. Nie zabrakło wyrazów sympatii pod adresem nauczycieli i wychowawców. Ta fajna tradycja ma wielu zwolenników w naszym gronie.