Alicja Muszkiet - laureatka Wojewódzkiego konkursu plastycznego "W Trosce o Środowisko - przyroda widziana oczyma dziecka - edycja II".

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu po raz drugi zorganizował konkurs plastyczny "W Tosce o Środowisko - przyroda widziana oczyma dziecka". Z pośród nadesłanych 160 prac z 60 placówek szkolnych Opolszczyzny komisja konkursowa wyłoniła 13 laureatów. Jedną z nich była Alicja Muszkiet uczennica klasy II b naszej szkoły.  "Ferma solarna" to tytuł pracy naszej laureatki i jest ilustracją do kalendarza WFOŚiGW w Opolu na 2016 rok. Pomysł i temat pracy jest również udziałem mamy Alicji - pani Beaty Muszkiet. W dniu 11 czerwca 2015 r. w sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego Alicja odebrała dyplom i nagrodę indywidualną, a pani dyrektor Barbara Górna dyplom i nagrody rzeczowe w postaci zestawów edukacyjnych o tematyce przyrodniczej  dla szkoły. Opiekunem i wychowawcą uczennicy jest  Maria Wrobel.