foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

W czwartek i piątek (1 i 2 czerwca 2017 r.) gościliśmy w naszej szkole uczniów ze szkoły partnerskiej w Crostwitz. W pierwszy dzień wizyty goście integrowali się z uczniami naszej szkoły podczas dyskoteki z okazji Dnia Dziecka. Dziewczęta z Crostwitz przygotowały układy taneczne do różnych piosenek, a potem wszyscy udali się na poczęstunek do świetlicy szkolnej.
Następnego dnia goście w trakcie apelu zaprezentowali nam przygotowany program artystyczny, podczas którego m.in. śpiewali różne piosenki, tańczyli taniec regionalny, grali na instrumentach oraz prezentowali sztuczki cyrkowe. Jedna z uczestniczek recytowała wiersz w języku polskim, podczas kiedy jej rówieśniczka rapowała, śpiewała i grała. Pod koniec występu wszyscy zaprosili nas do wspólnego tańca. Za piękny pokaz otrzymali z rąk naszej Pani Dyrektor pamiątkowe medale oraz puchar.
Później zaprosiliśmy kolegów z Crostwitz na przygodę z kajakami w pobliskich Januszkowicach, a po południu spacerowaliśmy wspólnie po Górze Świętej Anny. Nasi goście okazali się bardzo mili i serdeczni. Z niecierpliwością czekamy na następne spotkanie.


Ola Sitnik Vb

   
  18.07.2018 Ferienhaus Ostsee

e dziennik

Co zagraża dzieciom na wsi?

gora grosza 170 na 234

MK certyfikat 184

trzmiel maly 160

tauron maly

2018 Copyright SP Leśnica Rights Reserved